Back to 'black' - vlastně pink :)

9. listopadu 2016 v 23:41 | Dáda |  *Dáda*
Krásný podzimní večer,

ano, po déle než roční pauze - zpět na blogu. Je to zvláštní, ale na druhou stranu fajn a vlastně mě tak trochu (vlastně trochu víc) k tomuhle rozhodnutí dokopala kamarádka Milenka .

Pro více info kliknout na Celý článekAsi se teď nabízí otázka 'Proč'?

Vždycky mě blogování bavilo.

Proč byla pauza?

Víceméně velmi osobní důvody. Loňský podzim byl pro mě od narozenin dost kritický, asi tu nějak nechci vypisovat konkrétní důvody. Zkrátka určitě to nebylo pro nedostatek nápadů nebo že by mě to přestalo bavit. Prostě se jen vyskytly situace, které byly přednější v mé tehdejší situaci.

Nejsi na blogování poněkud 'stará'?

Ti, co mi trošku prohlídli Facebook, znají mě nebo pročetli předchozí staré články ví, že za pár dní oslavím narozeniny. Konkrétně už 24...pffff, no hezky to letí. Na občance mi je 24, ale to, že miluju Disneyovky, plyšáky, infantilní věcičky, to mi nikdo nevezme. Blogování limitováno není, stejně jako nynější trend youtuberingu :).


Tolik asi k celé této pauze...Uvědomuji si sníženou návštěvnost, nevím, jestli to někoho vůbec bude bavit číst, jestli některý z původních návštěvníků na mém blogu ještě tráví čas - to všechno se ještě uvidí.

Každopádně ani nepovedu blog na základě návštěv, chci, aby se vám tu líbilo, aby mě bavilo přidávat zajímavé článku, střípky a fotky z mého života, netoužím po nějakém 'profi' blogu. Chci, aby byl nadále odrazem mě, toho jaká jsem a jak se mi to líbí.

Hodlám nadále pokračovat v názorových článcích, diary, v nejbližší době hlavně novinkách, které u mě za ten rok nastaly a tak dále a tak dále.


Už se moc těším

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama