Září 2015

*Venkovní party, návštěva zubaře a relax u vířivky*

18. září 2015 v 14:54 | Dáda |  *Dáda*
Krásný páteční den :),

pro některé je to KONEČNĚ ten očekávaný pátek před víkendem, pro mě prostě jen pátek :), protože mám stále volno :). Rozhodla jsem se s vámi v tomhle 'článečku' podělit o události uplynulých dní... :)


(Pro více klikněte na Celý článek)


*Novinky z drogerky* - Mini cosmetics haul

11. září 2015 v 15:31 | Dáda |  *Kosmetika*
Krásný páteční den :),

tak včera nám konečně přivezli tu krásnou skříňku, takže ji přítel s jeho bráškou dávali dohromady. Je úplně úžasná, prostorná - jsem z ní fakt nadšená, akorát při skládání všeho oblečení a roztřizování jsem chvíli myslela, že mě asi raní :D... Takhle to u nás vypadalo nu... :D


Jinak během včerejška jsem byla s mamčou drogerii, a tak jsem se rozhodla udělat takový mini haul z nákupu, co se mi tam líbilo a koupila jsem si :).


(Pro více klikněte na Celý článek)


*My wishes 01*

8. září 2015 v 12:01 | Dáda |  *My Wishes*
Krásný den všem,

dneska jsem se rozhodla rozjet novou rubriku *My Wishes* - bude se vlastně jednat o něco jako je Wishlist, věci, které si přeji, které mám třeba už objednané nebo bych si je v budoucnu přála koupit.

Nebude se jednat pouze o fashion a kosmetiku, ale celkově prostě o věci z různých odvětví, které chci. Bude vycházet nejspíš nepravidelně a budu do ní vždy přidávat mých 5 přání :).


(Pro více klikněte na Celý článek)


Nejčastější lži o prodloužených řasách

7. září 2015 v 9:40 | Dáda |  *Kosmetika*
Krásné pondělní ráno,

i když u nás je dnes počasí nic moc a nastává pěkně chrumný podzim, vstala jsem s poměrně dobrou náladou a rozhodla jsem se s vámi podělit o nový článek na takové poměrně aktuální, kosmetické téma.

Jedná se o prodlužování řas. Od té doby, co jsem si je nechala prodloužit jsem slyšela nespočet lživých informací, které nejsou ani náhodou pravda a na hodně fórech jsem četla obavy slečen, zda si řasy dát či ne.

(Pro více klikněte na Celý článek)Hawai party - Maminky narozeniny

6. září 2015 v 11:53 | Dáda |  *Dáda*
Krásnou neděli všem :),

jak jsem zmiňovala v některém z uplynulých článků na blogu, v pátek jsme oslavily narozeniny mojí maminky. Oslavu jsme měli v jedné restauraci blízko mého a Menynkova bytu, moje mamča od nás bydlí asi 20 km a jela ještě s naší kamarádkou a jejím přítelem, takže nebyl žádný problém se tam dostat, ale k tomu až později :).

Od rána jsem měla trochu shon, protože jsem byla objednaná ke kosmetičce a ještě jsem u ní měla pro maminku vyzvednout dárkový poukaz, jen byl trošku problém vzbudit mého přítele, který v noci trošičku ponocoval u pc her :D. To se naštěstí podařilo a vše jsme zdárně vyřídili :).

Celou akci jsem plánovala s přítelovou maminkou a vymyslela jsem, že ji pojmeme v nějakém mořském/tropickém stylu, protože moje maminka letos neměla dovolenou a tak aby byla sranda.... :)


(Pro více klikněte na Celý článek)Fashion reality show přicházejí :)

3. září 2015 v 18:51 | Dáda |  *Téma*
Slečny, nechaly byste zcela cizí osoby prozkoumávat váš šatník? Dokázaly byste nakoupit do 2 hodin na zadané téma za 10 tisíc korun? Snášíte kritiku či nikoliv? :)


Již před několika měsíci jsem u slovenských sousedů začala sledovat nákupní reality show "Nákupné maniačky", nyní poměrně obdobná show dorazila i k nám do Česka pod názvem "Popelka".
Princip obou show je, jak jsem již zmínila téměř stejný.

Pravidla show

Vyberou se čtyři soutěžící, každý den se představí jedna z nich, která ukáže svůj styl, šatník, poté ji navštíví její soupeřky a zatímco vybraná dívka se vydá za peníze od televize nakupovat v časovém limitu do štábem zvoleného obchodního centra svůj soutěžní outfit, ostatní slečny se zatím můžou libovolně probírat jejím šatníkem, kabelkami, doplňky a botičkami.

Jakmile má slečna nakoupeno, musí svůj outfit předvést před soupeřkami, které ji následně ohodnotí. Vše je navíc pod dohledem stylisty, který celou show vždy od začátku komentuje, vybírá dívkám téma týdne -např. popová hvězda, víkend v Paříži apod. Na závěr týdne udělí i on své hodnocení, které se přičte k zbylým hodnocením od soupeřek a vybere se vítězka, která získá finanční částku na další nákupy a v české verzi má moznost také vyhrát nábytek.


Názor

Oba dva formáty těchto pořadů se mi líbí, vždy je hodnotíme s kamarádkami, když se díváme, protože ná móda baví. Osobně, ale nevím, zda bych se přihlásila, protože nevím, jestli by mi opravdu nevadilo, že se mi někde jen tak "hrabe" v mých věcech a pak taky v mnohých dílech je vidět, jaké jsou některé slečny potvory, pomlouvají a prostě chtějí vyhrát za každou cenu. Popelku můžete vidět na TV Barrandov každý všední den od 16:15, Nákupné maniačky jsem vždy sledovala pouze z archivu TV JOJ a odkaz najdete TADY :)

Do komentářů vás poprosím o názor na tyto typy pořadů, co se vám líbí a nelíbí a pokud existují obdobné zahraniční verze, prosím o tipy! :)


Prázdniny v září! :)

3. září 2015 v 12:02 | Dáda |  *Dáda*
Krásný den všem,
tak mi ode dneška oficiálně začalo volno :)... Říkáte si asi jak je to možné, ale zcela jednoduše.. pracuji a vzala jsem si v práci dovolenou. Tento rok se nechystáme s přítelem nikam do ciziny ani nemáme vlastně žádné větší plány, ale přítelovi rodiče odlítají do Egypta a tak jsme se rozhodli, že jim pohlídáme domeček :))... Tak snad nespadne :).

Zítra jdeme dodatečně slavit narozeniny mojí maminky, tentorát jsem jí naplánovala oslavu v restauraci a v hawaiském stylu :), nakoupila jsem výzdobu věnce, objednaly jsme s přítelovou maminkou pečená kuřata atd. Tak se hrozně těším, určitě čekejte brzy o oslavě článek :).

Zatím se mějte krásně,

Dáda


Existují totiž věty, které nikdo slyšet nechce...

2. září 2015 v 18:09 | Dáda |  *Téma*
Kdybysme podrobili většinu lidí anketě, týkající se toho, čeho si na druhých lidech vážíme, teď myslím konkrétně, jaké vlastnosti, vsadím se, že by v první TOP 5 korespondovala upřímnost. Všichni chceme znát pravdu, nestojíme o lidi kolem nás, kteří lžou, sami tvrdíme, že jsme upřímní na 100%... ale opravdu tomu tak je?.....

(Pro více klikněte na Celý článek)