Březen 2015

!Info!

19. března 2015 v 17:21 | Dáda |  *Dáda*
Hezký den všem,

dnešní den mám konečně volný od práce a už zítra se chystáme s přítelem na náš wellness výlet, který jsme si společně dali k Vánocům. Už se oba moc moc moc těšíme :), snad vše bude fajn a užijeme si to :).


Myslím, že určitě pak napíšu nějaký článek tady o tom wellnessu, ale nebudu to slibovat úplně na určito :), dále napíšu něco o mých kamarádkách, jak jsem už několikrát zmiňovala, ale pořád jsem na to tak nějak neměla čas, haul z nákupů a určitě brzy kosmetickou recenzi, které teďka docela taky flákám :)

Dále stále probíhá kontola SB a mám tam zatím dvě slečny, tak doufám, že se ještě někdo zapíše, jinak asi budu mít mega čistku na blogu :/ :D. (Zapsat se můžete TADY)

Zatím se mějte, co nejkrásněji a užijte si víkend!!! :)


*USA zásilka - Victoria's Secret Shopping Haul* + Kontrola SB !!!!!

15. března 2015 v 18:24 | Dáda |  *Nákupy*
Pěkný večer všem :),

v dnešní článku se s Vámi podělím o můj nákup u Victoria's Secret z Ameriky a zároveň "pročistím" své spřátelené blogerky, protože jak jsem si všimla, některé s blogem skončily, jiné sem nechodí a tak dále...

Kontrola SB bude trvat do 22.3 :), stačí když mi do komentáře pod tento článek napíšete svou přezdívku a blog :).

A nyní už k nákupu... :)


Hlavní koupí byla dečka, kterou jsem hrozně moc chtěla, viděla jsem ji na VS Show 2015 a nemohla jsem ji v Česku sehnat, takže jsem ji vyhledala u paní z Ameriky. Je moc příjemná úplně měkkoučká, strašně super :) Stála v přepočtu 1 400 Kč, asi by někteří podotkli, že jsem se zbláznila dát tolik peněz za deku :), ale tak když si něco přejete a máte na to penízky, proč si neudělat radost, že.... :)


Jako další jsem si pořídila diářek, vlastně spíš deníček do práce, ale nakonec je mi líto jen tak do něj něco čmárat, takže ho mám doma zatím úplně nový. Jeho součástí byla krásná tužtička s krystalky. Cena 65 $.

Poslední zakoupenou věcičkou byla zlatá, flitrová taška s andělskými křidýlky. Myslím, že vyšla v limitované edici s parfémem Heavenly. Cena 40 $. Nejvíce ji asi využiji v létě, myslím, že na sluníčku se bude krásně třpytit.Paní přes kterou jsem nákup prováděla byla tak hodná, že mi navíc odeslala dva vzorky parfémů Eau So Sexy a Heavenly, oba voní naprosto úžasně, že bych nevěděla, který parfém si koupit :).


Tolik k nákupu, udělal mi samozřejmě velikou radost, protože věcičky přišly nádherné a značku Victoria's Secret miluju!!! :)

Mějte se krásně a užívejte zbytku neděle!!! :)

*Katy Perry - Killer Queen - Royal Revolution*

10. března 2015 v 14:15 | Dáda |  *Kosmetika*
Hezký, slunečný den :),

není tomu tak dlouho, co měla v Praze Katy Perry koncert v rámci jejího turné Prism. Bohužel jsem na tomto koncertě nebyla a celkem toho lituji, protože z recenzí a videí na youtube, které jsem viděla, určitě muselo jít o fantastický a nezapomenutelný zážitek!

Aby mi to s Katy nebylo tolik líto, zakoupila jsem si její kosmetickou sadu, kterou Vám představím v mé nové recenzi.


Protože mám Katy Perry strašně moc ráda a její písničky poslouchám xkrát za den :), řekla jsem si, že by byla veliká škoda nemít něco od ní doma.

Vybrala jsem si vůni z edice Killer Queen: Royal Revolution v nádherném modrém flakonku, který vypadá jako takový diamant. Vůně na mě působí sladce a celkem dlouho vydrží, protože po aplikaci na zápěstí jsem ji fakt cítila a nádherně se rozležela, navíc já mám sladké vůně celkem ráda. Vyzkoušela jsem také Killer Queen, která je v červeném flakonku, ale ta mi upřímně příliš nevoněla.

Zakoupila jsem si tedy rovnou celou sadu v krásné krabičce s Katy, která obsahuje parfém (30 ml) a tělové mlíčko se sprchovým gelem (obojí 75 ml). Mlíčko i gel voní po parfému. Ze sady jsem strašně moc nadšená, stála mne okolo 600 Kč a pro milovníky sladších vůní a Katy Perry mohu jen doporučit! :)