Únor 2015

Proč existují SB/AFFS/Spřátelené blogerky?

25. února 2015 v 18:00 | Dáda |  *Téma*
Hezký den,

nedávno, když jsem navštěvovala mé "spřátelené blogerky (dále jen SB) jsem se zamyslela nad tím, proč vlastně některé blogerky SB mají a jiné ne... Některé blogerky, které SB nevedou tvrdí, že je nepotřebují, navštěvují jen ty blogerky, které chtějí a komentují, co je zajímá a nepotřebují si zajišťovat pravidelné čtenářky přidáváním do takových stupidních skupin.

Myslím si, že mít SB je fajn, sama mám SB, které mne baví navštěvovat, baví mne je číst a proto se mé komentáře u vás neskládají jen ze slov "Obíhám", "Navštiv můj blog", "Dobrý článek"... Myslím, že pokud máte blogy, které vás baví číst a navštěvovat, není nějaké přidávání vůbec od věci, protože třeba já jsem děsně líná =) si weby, které se mi líbí někde ukládat, takhle jen kliknu a hned navštívím. Neberu to jako záruku návštěvnosti, můj blog se neodvíjí na tom, jestli mě za týden navštíví 100 lidí nebo 3, ale na tom, že mě baví sem občas "utéct", z něčeho se vypsat a sdělit to tak dál a rzhodně mě potěší, když se mi pod článkem objeví komentář, ale komentář, který dává najevo, že si ten daný člověk ten článek opravdu přečetl, že ho baví a ne jen, že mi poslal dvě slova nebo smajlíka =D, aby aspoň projevil nějakou aktivitu a já ho třeba navštívila back, takhle to nefunguje.

Obracím se tedy na mé SB a chci, abyste na můj blog chodily jen opravdu, pokud vás baví a máte ho "rády". Pokud ne, nemá smysl tu plývat zbytečnými komentáři, jak jsem napsala v předchozím odstavci, každopádně to pochopím, protože nějaký komentář ode mě jako od dalšího člověka rozhodně nějakou návštěvnost nezajistí.

Mějte se krásně a napište mi třeba do komentářů Vaše názory na SB =)


Valentine's day, nestíhání a sváteček <3

22. února 2015 v 13:52 | Dáda |  *Dáda*
Ahoj všichni,

po nějaké době se vracím s článkem. Vůbec nic nestíhám! Buď pracuji nebo jsem s přítelem nebo nebo nebo..NĚCO! Prostě je toho moc, takže jsem se rozhodla rozhoupat alespoň k jednomu článku za týden, abych ten blog úplně nepohřbila, což se odrazí i v návštěvách ostatních blogerek, prostě více, než 1-2x za týden to nedám, takže pokud nesouhlasíte, klidně mne smažte, protože to mám fakt náročné...


Vrátím se k uplynulým dnům, byl tu Valentýn, který není úplně standartní svátek, všude jsem jako každý rok četla, že patří do Ameriky a že si lidé mají lásku vyznávat i v jiný jen, než 14., a že je příliš komerční.... blablablabla... No a co? Komerčním ho dělají spíš lidé, kteří mají spoustu řečí, že je komerční. Kdyby se svých komentářů vzdali, možná by jej řešili jen zamilovaní a ti, co Valentýna slavit chtějí, možná by se ten humbuk kolem uklidnil. (Únor 2015, citát roku o Valentýnu =D).

Nu nic, pochopitelně jsem tento den byla s Menym (už náš druhý Valentýn) a vlastně jsme nedělali nic speciálního, krom válení v postýlce, pojídání megasuperúžasněvýborné rolády z čokoládovým mousse, koukání na pohádku a večerní návštěvou Tesca, protože jsme dostali děsnou chuť na nudle a hranolky a nechtělo se nám jet nikam daleko do restaurace =D. K Valentýnu jsme si řekli, že si dárky nebudeme dávat, ale nakonec to vyplynulo tak nějak samo od sebe, protože mne nedávno napadlo, udělat mu takovou dózičku (teď mě nenapadá přesně, jak to pojmenovat), vyzdobit ji a na ni jsem napsala: "Miluji tě...a víš proč?" Nu a pak jsem z barevného papíru vystříhla strašně moc srdíček a na každý napsala nějaký důvod, proč ho miluji, proč si ho vážím a tak a některé i celkem vtipné, ale takové spíš interní vtipy mezi námi dvěma, které chápeme jen my =).

A po té cestě do Tesca jsme prošli večer ještě pár obchodů, včetně hračkářství, protože já tam děsně ráda chodím i se třeba jen podívat a je mi úplně jedno, že mi tolik kolik mi je =D a tam sedělo takové malé, kulaté žluté kuřátko a to když jsme chtěli odcházet začalo samo pípat, takže Meny ho vzal a koupil a už je naše =D (vlastně spíš moje =).


Tolik asi k Valentýnu, lituju ty, které nebaví číst deníčkové články, ale tak prostě mám blog na tomhle principu také založený =D. Další super den bylo 7.2., kdy má svátek Veronika, tudíž moje úúúúúžasná kamarádka, kterou znám asi 13 let (teď si netroufnu říct, jestli fakt 13) a Verunka moje studuje vysokou, jak jsem už někde v předchozích článcích zmínila a prostě její škola a moje práce se tam různě překrývaly, takže jsme spolu nakonec ten svátek slavily až tuhle středu, zašly jsme posedět do dvou kavárniček a dostala ode mně Pusheen knížečku o které tu asi víc psát nebudu, protože spousta recenzí je kdekoliv na netu, kosmetiku a nějaké drobnosti. Verunka i já totiž máme Pusheen kočku děsně rády =D, takže myslím, že jsem se trefila a dáreček jí udělal radost =).


Koukám, že jsem se nějak moc rozepsala, ale tak celkem dlouho jsem na blog nic nepřidala a věcí se do té doby stalo ještě víc, ale myslím, že by se mi to pomalu ani do článku nevešlo a nevím, jestli by vás to vůbec zajímalo . Tenhle článek jsem nijak nerozdělovala, krom oddělovače od slečny Daysy =).

Mějte se zatím, co nejkrásněji, během dneška navštívím mé blogerky.


Mini nákupy - DM Drogerie (recenze)

8. února 2015 v 13:20 | Dáda |  *Kosmetika*
Ahoj všichni,

jak jsem předtím slibovala, dnešní článek bude o mém mini nákupu, který jsem udělala téměř "za pochodu" v DM drogerii.

Jak to vlastně myslím? Byla jsem tenhle týden ve městě několikrát, jenže jsem vůbec neměla čas, protože jsem zařizovala nějaké věci ohledně nové práce, a tak dále, nu prostě "frčák". Tenhle článek směřuji do rubriky Kosmetika, protože se tu budu převážně zastavovat nad těmi pár věcmi z DMka.

Pro více klikněte na Celý článek


D* News

4. února 2015 v 20:49 | Dáda |  *Dáda*
Hezký večer všem,

pár dní jsem se tu neukázala a měla jsem pro to dva hlavní důvody:

1.) VÝROČÍ

Tak s mým přítelem jsme oslavili 31.ledna roční výročí .Zašli jsme do wellness centra do soukromé vířivky, kde se nám hrozně moc líbí a pak na večeři . Moc jsme si to užili, krásně odpočinuli, nu prostě úúúúžasnéééé!!!

2.) NEW WORK

2.února, vlastně chvilečku po výročí jsem nastoupila do nové práce, kde jsem zatím moc spokojená . Žádný začátek není jednoduchý, ale věřím, že si snad časem zvyknu na všechno nové.


Během dneška a zítřka navštívím mé blogerky a brzy čekejte kosmetický článek o mých pár nových úlovcích z DM drogerie .