Leden 2015

*Victoria's Secret - Shopping 02*

31. ledna 2015 v 18:16 | Dáda |  *Nákupy*
Hezký sobotní večer všem,

chtěla bych poděkovat všem za milé komentáře a návštěvnost. Dnešní článek bude o dalším balíčku od Victoria's Secret. Brzy se těšte také na kosmetickou recenzi, také na nějaký ten diary článek a tak dále ... Jinak dneska určitě navštívím všechny své oblíbené blogerky, tak čekejte nové komentáře

Pro více klikněte na Celý článek
*3 nejoblíbenější vůně*/Kosmetický TAG

28. ledna 2015 v 18:29 | Dáda |  *Kosmetika*
Hezký večer všem,

už máme za sebou polovinu týdne, tak ještě dva dny a bude volno. Dnešní článek jsem připravila takový kosmetický "tag", nebo-li mé tři nejoblíbenější vůně.


Do komentářů mi napište vaše oblíbené vůně.

Pro více klikněte na Celý článek

*50 odstínů pana Graye*

26. ledna 2015 v 16:05 | Dáda |  *Téma*
Hezký den všem,

14. února je nejen svátek všech zamilovaných, ale také velice očekávaná premiéra knižního hitu "50 odstínů šedi". Nevím, jestli stihnu zrovna premiéru nebo jestli mě tenhle film zláká natolik, abych na něj přemluvila přítele jít do kina, většinou jsem z filmových zpracování oproti těm knižním popravdě celkem zklamaná.

Co je však celkem aktuální, tak na věšině diskuzí čtu, jak jsou slečny většinou zklamané z vybraných hlavních představitelů. Když jsem se dívala na rozhovor s autorkou knihy E.L. James, tak sama říkala, že se při psaní knihy inspirovala oblíbenou Twilight ságou a představovala si v hlavní roli Roberta Pattinsona (právě upír Edward z Twilight ságy).
(Hlavní představitelé: Dakota Johnson a Jamie Dornan)

Já bych si teda v hlavní roli taky představovala asi úplně někoho jiného, než vybrali, na druhou stranu jsem ráda, že tyhle obličeje nemám spojené s nějakým jiným filmem, třeba toho Pattinsona bych stejně pořád viděla se stejnou miminkou, jakou měl ve Stmívání nebo ve Vodě pro slony, jinak to samozřejmě není špatný herec, ale sem bych ho už neobsazovala...

Takže by mě zajímalo, koho byste obsadily do hlavní role Christiana Graye (případně i Anastazie) vy a jestli se chystáte do kina na tento film


*Victoria's Secret - Shopping 01*

25. ledna 2015 v 15:31 | Dáda |  *Nákupy*
Krásnou neděli všem,

v "30 things about me & my life" jsem se zmínila o tom, že zbožňuji značku Victoria's Secret, vlastně neznám asi nikoho, kdo by tuhle značku znal a neměl ji rád.

V poslední době jsem si nějaké věcičky od "Victorky" už koupila a mám je doma, některé mi přijdou během února a tak dále, dle objednání.

Rozhodla jsem se, že se s vámi vždycky o nějaký zajímavý kousek, co si koupím podělím, nevím jestli tu budu postovat třeba spodní prádlo nebo tak ... Předtím jsem přemýšlela i nad "Unboxing" videi, že bych přímo ve videu rozbalovala balíčky, které mi přijdou, ale nevím, zda by vás to bavilo stejně jako takovéhle články Zkrátka uvidíme časem..

Pro více klikněte na Celý článek

*30 things about me & my life*

24. ledna 2015 v 21:39 | Dáda |  *Dáda*
Rozhodla jsem se, že bych měla věnovat pár článků sobě a svým blízkým, protože můj blog patří mezi "autorské" blogy, pokud bych měla škatulkovat. Nevím, jestli má smysl o sobě psát nějaký velký sloh, protože by to asi skoro nikoho nebavilo číst , proto jsem se rozhodla pojmout toto "sbližování" formou tagu.

Všimla jsem si, že většina blogerek o sobě vyplňovala tag: "50 náhodných věcí o mně", já ho snížím zatím na 30. Tagy mi přijdou jako zajímavý způsob dozvědět se o druhých něco víc, líbily se mi jak videa na youtube některých vloggerek a články jiných blogerek, nicméně udělám svou "třicítku" podle sebe, tak doufám, že se vám bude líbit a třeba budeme mít něco společného (napište případně do komentářů pod článek )

Pro více klikněte na Celý článek*Back to Christmas presents 2014*

24. ledna 2015 v 14:52 | Dáda |  *Dáda*
Krásný den všem,

píšu tenhle článek už podruhé, tak jsem tu trošku u notebooku vzteklá, protože vždy když to nejmíň potřebuji mi spadne internet, což bylo i teď. Naštěstí jsem nebyla v článku zase tolik daleko, ale i tak je to pocit jako "wraaaaaaaaahhhhhhh" ... Nu nic...

V minulém článku jsem se ke konci zmiňovala o tom, že chci více blog zaměřit na sebe a své blízké a vrátit se tématicky k Vánocům. Ráda bych se s vámi podělila o některé dárečky, které jsem dostala pro ty "chytřejší" (ironie): Ne, opravdu to nedělám, abych se vychloubala, ale třeba i mě samotnou baví si číst o tom, co dostaly ostatní blogerky a podělit se o radost, případně se inspirovat , takže pokud ke mně na blog někdo "chytřejší" zabloudí, doporučuji tento článek úplně přejít nebo radši ani nenavštěvovat můj blog.

Pro ty ostatní klikněte na Celý článek

*Sims 4 hra ZDARMA + novinky na blogu*

23. ledna 2015 v 11:59 | Dáda |  *Dáda*
Pěkný páteční den,

hrajete občas hry na počítači? My s Menym teď celkem dost ujíždíme na Warcraftu 3, já osobně jsem donedávna hrála hodně The Sims 3 a nyní The Sims 4, ale o tom třeba někdy jindy...

Patříte mezi ty, kteří Simíky 4 ještě nemají, ale rádi by si hru zkusili zahrát a zjistili, jestli stojí za pořízení?

NYNÍ JE TO ZDARMA NA 48 HODIN MOŽNÉ!

Pro více klikněte na Celý článek


Tree lampička

22. ledna 2015 v 15:15 | Dáda |  *Nákupy*
Hezký den,

obvykle se v mé nákupní rubrice asi budou jako donedávna objevovat spíš fashion a kosmetické kousky, dnes udělám vyjímku, protože mi dneska přišly dva balíčky, které mi udělaly děsnou radost a tak se s vámi o jejich obsah podělím v tomto článku.

Pro více klikněte na CELÝ ČLÁNEK


*Outfit se svetýrkem s flitry*

21. ledna 2015 v 21:50 | Dáda |  *Nákupy*
Rozhodla jsem se dnes přidat ještě jeden článek a to outfitový. Koupila jsem si nový svetýrek a vytvořila jsem s ním jednoduchý outfit ze tří kousků oblečení, který se hodí třeba na jarní dny nebo už teď na nošení třeba do školy nebo práce.


*Nové Essence laky na nehty*

21. ledna 2015 v 20:30 | Dáda |  *Kosmetika*
Dnešní den jsem se vydala do města, protože jsem měla spoustu zařizování a abych si odpočinula, zašla jsem se podívat alespoň do drogerie, protože jsem se chtěla podívat po nějakém novém laku na nehty.

Laků na nehty mám poměrně hodně (ale o tom v některém z jiných článků), ale přesto mezi mé favority patří v odstínech růžové a červené, vyjímečně třeba mint, a nebo hodně decentní beige či bílé. Nakonec jsem si vybrala dva favority o které se s vámi podělím v této "recenzi"... (Více klikněte: Celý článek)