Březen 2014

Bez botiček nikdy!

4. března 2014 v 21:18 | Dáda |  *Dáda*
Ahoj všichni =)

Takže tento víkend jsem měla celkem náročný, ale moc hezký =). V sobotu jsem byla fotit s novým panem fotografem a myslím, že se fotečky povedly, mám sice jen hrubé náhledy bez úprav ale i tak se povedlo 210 foteček a všichni jsme byli spokojení.
Takže jsem byla unavená a v neděli jsem jela s Menynkem a jeho malým synovcem Matýskem do kina na Velkou oříškovou loupež, takový animáček na 86 minut, já moc tyhle americké animáky nemusím, ale líbilo se mi občas po očku pozorovat Matýska, jak s hrstí sladkého popcornu sleduje pohádku.

Předtím jsem s Matýskem byla na dětském dni a za vybarvený obrázek dostal balonek a sladkosti. Prostě skvělý den. Po kinu jsem ty mé kluky poslala do McDonaldu a na zmrzku a utíkala jsem do Tally Weijl a New Yorkeru, kde jsem si vůbec nic nevybrala, ale pak jsem si vzpomněla v Humanicu měli asi před týdnem nádherné balerýnky s kamínky. Takže jsem doběhla do Humanicu a botičky si koupila, ačkoliv neměli úplně přesnou velikost - mám vždycky skoro problém, buď mě tlačí nebo jsou mi větší, ale řekla jsem si, že radši větší, než abych neušla ani krok pomalu =).

Tak mám krásné botičky =). Pak jsme jeli k Menynkovi a měli krásný den a další den mě odvezl do práce. Miluju ho prostě =).

Napíšu sem zase, až bude čas, mám teď hodně věcí v prácičce a s miláčkem, abych měla čas na naše aktivity =D =).

Tak se mějte zatím krásně a buďte happy =)ÚÚÚÚúúú,sobotaaaa =)

1. března 2014 v 17:37 | Dáda |  *Dáda*
Ahoj zlatíčka,

jak si užíváte víkendu? =) Pro mě moc volný nebyl, protože jsem hned ráno vstávala na foceníčko, takže jsem se ani moc nevyspala a měla jsem takové divné sny... =D Nuuu a ráno totální nestíhačka, vlasy, make-up, řasy, oblečení, se vším mi naštěstí moc pomohla moje Jitunka, za což jí MOC DĚKUJI <3

S panem fotografem jsem předchozí zkušenosti neměla, ale byl to moooc milý člověk, takže focení, které proběhlo v exteriéru tentokrát bylo úplně super i s publikem =D.

A teď jsem K.O. unavená, ale spokojená a modlím se, hlavně ať nejsem nemocná =).

Mějte se zatím krásně, papappappaa =*

Ptejte se na: ask.fm/DadineckaM

(Nejlepší šatna ever =D)